Sprchové dveře SmartLine SMSD2 - SMSD2-90 (B) P chrom+transparent

Sprchové dveře dvoudílné, v rozměrech 90, 100, 110, 120 cm; L/P, v provedení pantů: chrom, výplň z bezpečnostního skla: transparent, lze kombinovat s pevnou stěnou typu SMPS, výška výrobku 1900 mm.
Více informací
12 690,00 Kč s DPH
10 487,60 Kč bez DPH
není skladem

Popis produktu

 

  • rozměry: 90, 100, 110, 120 cm
  • typové provedení: levé a pravé (L/R)
  • barevné provedení: panty, madla, úchyty v provedení chrom, ustavovací profil lesklý alu bright
  • výplň z bezpečnostního skla: 6 mm; Transparent
  • výška výrobku: 190 cm
  • záruka: 5 let

Levá nebo pravá varianta otevírání dveří je dána umístěním pantů při pohledu zvenku. Montuje se do obloženého rohu koupelny (ideálně do vyzděné niky nebo v kombinaci s pevnou stěnou SMPS ) na vaničky RAVAK Angela, Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí. Sprchové dveře nabízíme ve variantě A nebo B. Varianta A je určena pro stavební otvory až o 11 mm menší, než je standardní rozměr výrobku. Varianta B je určena pro stavební otvor až o 16 mm větší, než je standardní rozměr výrobku. Pro kombinaci s pevnou stěnou volte dveře typu B.

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.

Technické parametry

SIČ 0SP7BA00Z1
Tvar Sprchové dveře
Barva Chrom
Výplň Transparent
Typ výplně Sklo
E-mail

Dotaz