Sprchové dveře Brilliant BSD2 - BSD2-80 A-L chrom+transparent

Sprchové dveře dvoudílné, v rozměrech 80, 90, 100 cm; L/P, v provedení pantů: B SET, výplň z bezpečnostního skla: transparent, výška výrobku 1950 mm.
Více informací
7 500,00 Kč s DPH
6 198,35 Kč bez DPH
není skladem

Popis produktu

Sprchové dveře BSD2 jsou dodávány ve složení: skleněný kout v jednom balení. V druhém balení (B SET)jsou kovové části a pro rozměr 100 i 1 ks krátkého držáku (DBK). Obě části výrobku je nutno objednat samostatně (skla + B SET).

 

  • rozměry: 80, 90, 100 cm
  • typové provedení: levé a pravé (L/R)
  • barevné provedení: B SET (panty, madla, úchyty) v provedení chrome
  • výplň z bezpečnostního skla: 6/8 mm; Transparent
  • výška výrobku: 195 cm
  • záruka: 5 let

Výrobek se skládá ve dvou pevných dílů, z nichž jeden díl tvoří otočné dveře. Zdvihový mechanismus zajistí aretaci dveří v základní poloze, jejich automatické dovírání a nadzvednutí nad prahovou lištu při otevírání. Levá nebo pravá varianta výrobku je dána umístěním pantů otočných dveří při pohledu zvenku. Levý sprchový kout se kombinuje pouze s B SET v levém provedení. Montuje se do obloženého rohu koupelny (do vyzděné niky) na vaničky RAVAK Perseus, Perseus Pro, Perseus Pro Flat, Perseus Pro Chrome, Perseus Pro 10°, Gigant Pro, Gigant Pro Flat, Gigant Pro Chrome, Gigant Pro 10° nebo přímo na podlahu se zabudovaným odtokovým žlabem či podlahovou vpustí.
Sprchové dveře BSD2 jsou dodávány ve složení: skleněný kout v jednom balení.
V druhém balení (B SET) jsou kovové části a pro rozměr 100 i 1 ks krátkého držáku. Obě části výrobku je nutno objednat samostatně (skla + B SET). 
Všechny položky naleznete v ceníku.

Kombinace masivních kovových prvků a kvalitního pochromování zaručuje nejvyšší možnou kvalitu všech kovových elementů. Díky tomu můžeme garantovat velmi dlouhou životnost všech těchto prvků B SETU - byla potvrzena testem životnosti 30 let. Maximální stabilitu výrobku zajišťují krátké či dlouhé držáky skla Brilliant, které je možno i k menším rozměrům sprchových dveří samostatně dokoupit.

Sprchové dveře Brilliant BSD2 se dokáží přizpůsobit stavebním nepřesnostem v rozmezí - 10 až + 5 mm.

Před montáží výrobku věnujte pozornost technickým dokumentům v záložce "Data ke stažení", číslice uvedená v názvu konkrétního výrobku, neudává jeho přesný rozměr.

Technické parametry

SIČ 0UL4AA00Z1
Tvar Sprchové dveře
Barva Chrom
Výplň Transparent
Typ výplně Sklo
E-mail

Dotaz